a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościWIELKI SUKCES 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wikielcu!!!

WIELKI SUKCES 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wikielcu!!!

WIELKI SUKCES 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wikielcu!!!

 

W niedzielę, 15 stycznia w Samorządowej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wikielcu po raz 25 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas 25 finału zbierano fundusze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W imieniu organizatorów i własnym chciałem Państwu serdecznie podziękować za zaangażowanie, za udostępnianie, komentowanie, lajkowanie postów dotyczących WOŚP i nie tylko. Nasza wspólna praca przełożyła się na bardzo wysoką frekwencję na Finale. Bardzo dziękuję naszym sponsorom. Licytacje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem przybyłych gości. Finał otworzył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który w krótkim przemówieniu podziękował organizatorom i wolontariuszom za zaangażowanie. Uroczystość uatrakcyjnił m.in. koncert zespołu Grasz-Band,  Get Light, występy dzieci ze szkół z terenu Gminy Iława. W tym roku, dzięki hojności darczyńców udało się zebrać 43.097,19 zł, czyli ponad dwa razy więcej niż w zeszłym roku.(!) Organizatorami 24 Finału WOŚP byli: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, SSP w Wikielcu, GOK w Lasecznie. Na rzecz WOŚP kwestowali również wolontariusze z wszystkich szkól z terenu Gminy Iława.

 

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.