a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościWójt Gminy Iława otrzymał prestiżową statuetkę Magazynu VIP w kategorii VIP samorządu.

Wójt Gminy Iława otrzymał prestiżową statuetkę Magazynu VIP w kategorii VIP samorządu.

Wójt Gminy Iława otrzymał prestiżową statuetkę Magazynu VIP w kategorii VIP samorządu.

W dniu 7 października 2016 r. Wójt Gminy Iława otrzymał prestiżową statuetkę Magazynu VIP w kategorii VIP samorządu.

Magazyn VIP przyznaje prestiżowe nagrody osobom, firmom, instytucjom, miejscom, produktom, usługom, które odznaczyły się wybitnymi osiągnięciami i najwyższą jakością swoich wyrobów.  Laureaci magazynu „VIP” reprezentują różne dziedziny życia: biznes, kulturę, sztukę, samorządy, służbę zdrowia, ale wszyscy mają wspólny mianownik: w swoich dziedzinach są niekwestionowanymi liderami w skali kraju. Kreują wizerunek Polski, polskiej gospodarki, kultury i sztuki na całym świecie, tworzą nowe miejsca pracy i wdrażają najnowocześniejsze technologie. VIP to osoba, która swoją ciężką wieloletnią pracą osiągnęła nie tylko sukces zawodowy, lecz także zdobyła szacunek klientów, publiczności, mieszkańców. Wójta Gminy Iława doceniono za realizację konsekwentnej polityki rozwoju, inwestycje, skuteczność w pozyskiwaniu środków pozabudżetowych   oraz fakt, że Gmina Iława w wielu dziedzinach jest wiodąca gminą w Województwie Warmińsko – Mazurskim.

Warto zaznaczyć, że podczas gali wyróżnienia otrzymali znani aktorzy –  wyjątkowi ludzie filmu i teatru, których role tkwią głęboko w pamięci widzów oraz  osobistości życia publicznego, tacy jak: Andrzej Seweryn, Ewa Kasprzyk, Tomasz Stockinger, Agnieszka Warchulska, Robert Gonera, Irena Santor, Tomasz Raczek. Redakcja magazynu VIP, zapraszając polskich przedsiębiorców, samorządowców  oraz artystów do swojego elitarnego grona, doceniła przede wszystkim konsekwentną drogę rozwoju, która zwieńczona została spektakularnym sukcesem.

DSC_0049 DSC_0050 DSC_0051 DSC_0069 DSC_0083 DSC_0086 DSC_0097 DSC_0145

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.