a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościWójt Harmaciński wystąpił na Kongresie Perły Samorządu

Wójt Harmaciński wystąpił na Kongresie Perły Samorządu

Wójt Harmaciński wystąpił na Kongresie Perły Samorządu

Dzisiaj (23 maja br.) Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński wraz z zastępcą Andrzejem Brachem uczestniczy w kongresie Perły Samorządu. Organizatorem wydarzenia jest Dziennik „Gazeta Prawna”. Kongres Perły Samorządu to projekt, który zdążył już na stałe wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli administracji lokalnej, agend rządowych, biznesu, nauki oraz mediów. Udział w kongresie jest całkowicie BEZPŁATNY!

Wójt Harmaciński, jako przedstawiciel gmin wiejskich wziął udział w debacie poświęconej problemom samorządowym związanych m.in. z demografią i służbą zdrowia. Udział w debacie był jednocześnie doskonała okazją do promocji nie tylko gminy Iława, ale również całego regionu. Podczas debaty wójt zaprezentował najnowszą publikację promocyjną gminy „Jeziorak i okolice”, która jest skorelowana z aplikacją mobilną. Więcej informacji nt. aplikacji można znaleźć TUTAJ.

Na uroczystej gali gmina Iława odniosła bezprecedensowy sukces. W rankingu Perły Samorządu, w kategorii gminy wiejskie gmina Iława zajęła już po raz czwarty I miejsce, w rankingu Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży również I miejsce. Otrzymaliśmy również wyróżnienie specjalne „Liderzy Dobrych Praktyk” w kategorii Środowisko i gospodarka odpadami – gmina wiejska.

Jak podkreśla Wójt Harmaciński jest to sukces nie tylko wójta, ale również działaczy, radnych, sołtysów, pracowników urzędu i wszystkich ludzi, którzy pracują na rzecz naszej gminy.

Na zdjęciu Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska wraz z Wójtem Gminy Iława prezentują publikację “Jeziorak i okolice”.

Na zdjęciu Wiceprezydent Gdyni Marek Łucyk, Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska oraz Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.