a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościWójt podpisał dwie umowy

Wójt podpisał dwie umowy

Wójt podpisał dwie umowy

W dniu dzisiejszym (19 marca) Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński podpisał dwie umowy.

Pierwsza dotyczy budowy chodników i placów utwardzanych. Wykonawcą inwestycji została, wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego, firma „Roboty Ogólnobudowlane Henryk Michalewski”. W jej ramach powstaną chodniki i place w miejscowościach: Stradomno, Mózgowo, Ząbrowo, Starzykowo, Gulb, Rudzienice, Karaś, Gałdowo.

Koszt całkowity inwestycji wyniesie 502 750 zł i zostanie ona ukończona do 30 lipca br.

Druga umowa została zawarta z Firmą Handlowo-Usługową „Tor-Mix” również wyłonioną w drodze przetargu nieograniczonego. Dotyczy ona zakupu kruszywa do remontu dróg gminnych. W jej ramach gmina zakupi ok. 6 000 ton kruszywa.

Umowa obowiązuje do 15 kwietnia 2018 r.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.