a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościWÓJT PODPISAŁ DWIE UMOWY NA UTRZYMANIE DRÓG

WÓJT PODPISAŁ DWIE UMOWY NA UTRZYMANIE DRÓG

WÓJT PODPISAŁ DWIE UMOWY NA UTRZYMANIE DRÓG

W poniedziałek, 30 grudnia Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński podpisał dwie umowy.

Pierwsza dotyczyła bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2020: Część I – „Naprawa, remonty i bieżące utrzymanie dróg gruntowych, żużlowych, tłuczniowych i utwardzonych oraz chodników na terenie Gminy Iława”. Wykonawcą jej będzie firma Roboty Ziemne, Roman Czuczko, która została wyłoniona w drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego. Umowa obowiązuje do końca roku 2020.

Druga umowa dotyczyła bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2020: Część II – „Profilowanie dróg gminnych nie utwardzonych oraz zagęszczanie dróg gminnych nie utwardzonych po profilowaniu na terenie Gminy Iława w roku 2020”. Wykonawcą jej będzie firma Usługi Ziemne, Jan Szczepański, która została wyłoniona w drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego. Umowa obowiązuje do końca roku 2020.

Podpisanie umowy z właścicielem firmy Roboty Ziemne Romanem Czuczko.

Podpisanie umowy z właścicielem firmy Usługi Ziemne Janem Szczepańskim.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.