HomeDla mieszkańcaOchrona środowiskaWYMIANA ŹRÓDŁA CIEPŁA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO „HUBALA” W GAŁDOWIE

Gmina Iława zrealizowała zadanie pn.: Wymiana źródła ciepła w Szkole Podstawowej im. mjr Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie, które zostało dofinansowane w wysokości 35 000,00 zł na podstawie umowy dotacji nr 00002/20/07032/OA-ME/D z dnia 3 lutego  2020 r., zawartej                     z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Kwota dofinansowania wyniosła 50,72% kosztów kwalifikowanych. Zadanie obejmowało:  demontaż starego kotła c.o. wraz z utylizacją, montaż nowego kotła c.o. z przyłączeniem do istniejącej wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania oraz  rozruch kotłowni.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska              i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

www.wfosigw.olsztyn.pl