HomeDla mieszkańcaOrganizacje pozarządoweKonkursyWYNIKI I TURY KONKURSÓW WÓJTA GMINY IŁAWA

WYNIKI I TURY KONKURSÓW WÓJTA GMINY IŁAWA

Wyniki  otwartych   konkursów  ofert

Na  podstawie art.15 ust.1 pkt. 2 j ustawy z dnia 24.04.2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Tekst jednolity: Dz. U. z  2020 r. Nr 1057  z późn. zm) wyniki otwartych   konkursów   ofert ogłoszonych   w dniu  3 lutego 2021 r.  przedstawiają  się następująco :

Lp.

Rodzaj zadania

Tytuł  zadania

Nazwa organizacji Kwota dotacji

w zł

„Działania  na rzecz osób niepełnosprawnych „ Rehabilitacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy”. Dzienne Centrum Aktywności .

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie 16.000,00
2. „Działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej, sportu i rekreacji – organizacja i przeprowadzenie rozgrywek sportowych różnego typu w gminie Iława „Organizowanie rozgrywek piłki nożnej, piłki siatkowej , piłki koszykowej , zawodów lekkoatletycznych , turniejów tenisa stołowego oraz masowych imprez rekreacyjno-sportowych na terenie Gminy Iława oraz udział w imprezach wojewódzkich , rejonowych , krajowych LZS.

Gminne Zrzeszenie

Ludowe Zespoły Sportowe Iława

54.000,00
3. “Wsparcie organizacji pozarządowych w realizacji działań o charakterze dobra wspólnego. Stowarzyszenie                         „ Przystań”                4.000,00
4. „ Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym.” Brak ofert
5. Działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu. Upowszechnienie tańca towarzyskiego –organizacja pokazów w  szkołach. Brak ofert

Wójt Gminy  Iława                                                                                                                                    Krzysztof Harmaciński

Iława, dnia 25 lutego  2021 r.