HomeDla mieszkańcaOrganizacje pozarządoweKonkursyWyniki  otwartych   konkursów  ofert

Wyniki  otwartych   konkursów  ofert

Na  podstawie art.15 ust.1 pkt. 2 j ustawy z dnia 24. 04.2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Tekst jednolity: Dz. U. z  2018 r. poz.  450  z późn. zm.) wyniki otwartych konkursów ofert ogłoszonych  w dniu  31 stycznia 2019 r.  przedstawiają  się następująco :

Lp.

Rodzaj zadania

Tytuł  zadania

Nazwa organizacji Kwota dotacji

w zł

1. 1.

Ochrona i promocja zdrowia -profilaktyka chorób nowotworowych .„Rak to nie wyrok”. Stowarzyszenie Iławski Klub             „ Amazonki „Iława  2.000,00
  1. 2.

Ochrona i promocja zdrowia. „W zdrowym ciele zdrowy duch .’’ Stowarzyszenie „ Projekt Kozianka „ 2.000,00
  1. 3.

Wsparcie organizacji pozarządowych w  realizacji działań o charakterze dobra wspólnego.”„Działaj Lokalnie “.

Stowarzyszenie „Przystań „

Iława

3.000,00
”Kultura , sztuka ,ochrona dóbr kultury i    dziedzictwa narodowego.”

„Spotkanie z tradycją wielkanocną.”

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Nowej Wsi 1.000,00
5. ”Kultura , sztuka ,ochrona dóbr kultury i    dziedzictwa narodowego. ”Pomaluj mój świat,,

Stowarzyszenie „ Projekt Kozianka „ 1.000,00
„Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych Punkt Wczesnej Interwencji Osób Niepełnosprawnych .”

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie 1.000,00
7. „Działania  na rzecz osób niepełnosprawnych. Wsparcie dzieci i młodzieży w dążeniu do samodzielnego funkcjonowania ..”

Dzia             Działalność  na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu- popularyzacja towarzyskiego tańca sportowego ”.

Cykl warsztatów szkoleniowych w tańcach standardowych, latynoamerykańskich .

Gracja„ Uczniowski  Klub Sportowy Iława

2.000,00

Działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu. Upowszechnienie tańca towarzyskiego –organizacja pokazów w  szkołach. „XI Ogólnopolski Turniej Towarzyskiego Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława  „ Gracja„ Uczniowski  Klub Sportowy Iława   5.000,00
Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym.,

Integracja oraz aktywizacja intelektualna i fizyczna seniorów. (Piknik połączony z grami i zabawami sprawnościowymi na świeżym powietrzu.)

Stowarzyszenie Uniwersytet III Wieku w Iławie 1.000,00

Wójt Gminy Iława

Krzysztof Harmaciński

Iława,  22 lutego 2019 r.