a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualności„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

Kolejne rodziny z  terenu gminy Iława skorzystały z gminnego programu „Wyprawka dla Malucha”. Wyprawki zostały wręczone w poniedziałek, 23 kwietnia przez pomysłodawcę programu wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.  Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Joanny i Michała Langner, Małgorzaty Kamionka-Płecha i Wojciecha Kamionki, Izabelli Kaszlewicz i Błażeja Olszty oraz Anety i Bogdana Trzasków.

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.