a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualności“Wyprawki dla Malucha” wręczone

“Wyprawki dla Malucha” wręczone

“Wyprawki dla Malucha” wręczone

Kolejne rodziny z  terenu gminy Iława skorzystały z gminnego programu „Wyprawka dla Malucha”. Wyprawki zostały wręczone w piątek, 29 czerwca przez pomysłodawcę programu Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.  Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Tetyanie i Adamowi Antkowiak (córka Antonina), Natalii i Arkadiuszowi Badaszewskim (syn Jakub), Ewelinie Klonowskiej i Marcinowi Zielińskiwmu (syn Franciszek), Karolinie i Adrianowi Kołodziejczyk (córka Alicja), Marcie i Bartłomiejowi Kraszewskim (syn Piotr), Sandrze Kurafeiskiej i Marcinowi Zimnickiemu (córka Lena), Agnieszce Linowieckiej i Markowi Czergiejko (córka Klaudia Agnieszka), Ewelinie i Szymonowi Matłoch (syn Kamil), Annie i Marcinowi Henisz (córka Kamila).

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.