a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualności„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

Kolejne rodziny z  terenu gminy Iława skorzystały z gminnego programu „Wyprawka dla Malucha”. Wyprawki zostały wręczone w piątek, 30 lipca przez pomysłodawcę programu Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego. 

Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Adrianny i Sebastiana Back, Natalii Grabowskiej i Jakuba Maciejewskiego, Aldony i Sebastiana Ikier, Amelii Kołpackiej i Pawła Juszczaka, Ewy Kaczmarczyk, Małgorzaty Lenarczyk i Mirosława Strzelczyka, Pauliny i Piotra Malinowskim, Stefanii i Tomasza Modrzewskim, Mileny i Seweryna Świgońskim oraz Karoliny i Bartosza Tercjaków.

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.