a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualności„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

Kolejne rodziny z  terenu gminy Iława skorzystały z gminnego programu „Wyprawka dla Malucha”. Wyprawki zostały wręczone w czwartek, 30 sierpnia przez pomysłodawcę programu Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego. 

Wyprawki zostały przyznane rodzinom: Małgorzacie i Przemysława Karasz, Anny i Piotra Kaszlewiczom, Katarzyny Kosińskiej i Łukasza Kaczmarczyka, Iwony i Piotra Kowalczykom, Pauliny Pogorzelskiej i Dariusza Cendrowskiego, Beaty i Mateusza Radtke, Iwony Tworzowskiej i Patryka Olszewskiego oraz Emilii i Piotra Wrzosków.

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.