a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościXIV Festiwal „Nad Jeziorakiem” – fotorelacja

XIV Festiwal „Nad Jeziorakiem” – fotorelacja

XIV Festiwal „Nad Jeziorakiem” – fotorelacja

                W miniony weekend 19 i 20 lipca Siemiany były gospodarzem XIV Festiwalu „Nad Jeziorakiem”. Bardzo wysoki poziom festiwalu przyciągnął do Siemian rekordową ilość miłośników muzyki o dobrego kabaretu. Przybyłych gości powitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Pierwszego dnia imprezy na deskach siemiańskiego amfiteatru zaprezentowali się Andrzej Sikorowski z zespołem, Izabela Trojanowska z zespołem oraz zespół „Graszband”. Gospodarzem wieczoru był kabaret „Chyba”, który swoim występem rozbawił zgromadzoną publiczność do łez.

Drugi dzień festiwalu był jeszcze bardziej atrakcyjny. W godzina popołudniowych odbył się tradycyjny Konkurs Muzycznych Talentów pn. „Ponadczasowy świat Niemena”, którego laureatką została pochodząca z Rudzienic, znana również z programu „The Voice of Kids 2” Daria Dąbkowska. Wieczorem widzów powitała słynąca z zaraźliwego śmiechu Katarzyna Pakosińska, która była gospodarzem sobotniego wieczoru. W programie znalazł się koncert Natalii Niemen oraz Leszka Możdżera. Festiwal zakończył występ kabaretu Skeczów Męczących.

Tekst i zdjęcia: Robert Jankowski, UG Iława.

 

 

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.