a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościZASZCZEP SIĘ WE FREDNOWACH

ZASZCZEP SIĘ WE FREDNOWACH

ZASZCZEP SIĘ WE FREDNOWACH

Informujemy, że osoby chcące się zaszczepić przeciwko Covid-19 będą to mogły uczynić we Frednowach w trakcie Festynu charytatywnego “Razem dla Ady”. Festyn odbędzie się 12 września br. we Frednowach

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszego społeczeństwa postanowiliśmy stworzyć punkt szczepień przeciwko Covid-19. Zaszczepić się będzie można w czasie trwania festynu, od godziny 13.00. Punkt szczepień będzie obsługiwany przez wykwalifikowany personel medyczny firmy Kemed. Dostępne będą szczepionki firmy Johnson&Johnson (szczepionka jednodawkowa) oraz firmy Pfizer (szczepionka dwudawkowa).

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.