a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościZEBRANIA SPRAWOZDAWCZE OSP WIKIELEC

ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZE OSP WIKIELEC

ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZE OSP WIKIELEC

7 marca br. odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Wikielec. Podczas zebrania odczytano sprawozdanie z działalności statutowej  za  2019 r. oraz przedstawiano plany działalności na rok bieżący.

Wśród gości byli Krzysztof Harmaciński – wójt gminy Iława i jednocześnie prezes zarządu oddziału miejsko-gminnego ZOSP RP w Iławie, mł. bryg. Tomasz Syguła – kierownik sekcji kadrowo-organizacyjnej KP PSP w Iławie, Przemysław Pierunek – przedstawiciel Nadleśnictwa Iława, Marzena Bendelewska – wieloletnia szefowa gminnego sztabu WOŚP, Wioletta Zabłotna – była kierownik biura oddziału PCK w Iławie i Mariusz Jajkowski – przedstawiciel GKS-u Wikielec.

Share With:
No Comments

Leave A Comment