a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościZebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Mątykach

Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Mątykach

Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Mątykach

W dniu 27.01.2018 r. w świetlicy OSP odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Mątykach. Zebranie otworzył Prezes jednostki dh Piotr Woś, który przywitał przybyłych gości: Wójta Gminy Iława a zarazem Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP dh Krzysztofa Harmacińskiego, Komendanta Gminnego ZOSP RP w Iławie dh Łukasza Linknera, Dowódcę JRG Iława st. kpt. Kamila Szczecha oraz Panią sołtys Grażynę Kapuścińską.

Pierwszym punktem zebrania było ślubowanie nowo przyjętych strażaków do jednostki OSP. Następnie  przedstawiono sprawozdania z działalności oraz plany na przyszły rok. W dalszej części zebrania zostało udzielone absolutorium zarządowi za poprzedni rok sprawozdawczy.

Na zakończenie przybyli goście podziękowali wszystkim strażakom za zaangażowanie i aktywną działalność na rzecz Jednostki OSP Mątyki oraz miejscowej społeczności. Warte podkreślenia jest, że w 2017r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Mątykach reprezentowała powiat iławski w zawodach wojewódzkich gdzie zajęła wysokie 4 miejsce.

opr. Linkner Łukasz

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.