a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościZłote Gody w Gminie Iława

Złote Gody w Gminie Iława

Złote Gody w Gminie Iława

W piątek, 12 października w Urzędzie Gminy w Iławie tradycyjnie już odbyły się uroczyste obchody Złotych Godów małżeństw z terenu Gminy Iława. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziło w tym roku 10 par zamieszkałych w Gminie Iława. Przybyłych jubilatów i gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Następnie Wójt Gminy odczytał list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego oraz przekazał medale za długoletnie pożycie małżeńskie od prezydenta RP. W obecności kierownika Urzędu Stanu Cywilnego pary odnowiły przysięgi małżeńskie. Nie zbrakło również lampki szampana, okolicznościowego tortu oraz tradycyjnego „100 lat” na cześć jubilatów.

Dla przybyłych par została również przygotowana miła niespodzianka. Jubilaci otrzymali pamiątkowe zdjęcia oprawione w okolicznościową ramkę oraz drobne upominki.

Oprawę artystyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Jubilaci Złotych Godów 2018 w Gminie Iława:

  1. Stanisława i Henryk Sawiccy
  2. Bronisława i Stefan Ćwiklakowie
  3. Danuta i Stanisław Mikuła
  4. Paweł Piruta
  5. Maria i Jan Terebińscy
  6. Teresa i Roman Gietka
  7. Urszula i Mirosław Olszewscy
  8. Teresa i Zdzisław Kowalscy
  9. Barbara i Jan Olszewscy
  10. Halina i Jan Pawłowscy
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.