a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościZwolnienie z podatku dochodowego dla Przedsiębiorców planujących inwestycje

Zwolnienie z podatku dochodowego dla Przedsiębiorców planujących inwestycje

Zwolnienie z podatku dochodowego dla Przedsiębiorców planujących inwestycje

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z Gminy Iława na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA nt. możliwości wsparcia inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Podczas spotkania omówione zostaną nowe, bardziej korzystne zasady i kryteria przydzielania najwyższej w skali kraju pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego – nawet do 70% wartości inwestycji.

Aktualnie przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy publicznej oferowanej przez specjalne strefy ekonomiczne na terenie całej Polski (również na terenach będących własnością przedsiębiorstw, np. w aktualnie funkcjonującym zakładzie), a nie jak do tej pory wyłącznie na nieruchomościach objętych granicami specjalnej strefy ekonomicznej. Inwestycja może, ale nie musi być związana z utworzeniem nowego przedsiębiorstwa.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane na spotkaniu, które odbędzie się dnia 3 października 2019 r. o godzinie 10.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Iława przy ul. Andersa 2A w Iławie.

net WMSSE_ULOTKA

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.