Data publikacji: 2024-03-21, 12:23

Diament Polskiego Samorządu 2023

Wręczenie nagrody

Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński został uhonorowany prestiżową nagrodą "Diament Polskiego Samorządu 2023" w kategorii postać.

Decyzję o przyznaniu nagrody podjęło Prezydium Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl oraz Kapituła Programu na wniosek Prezesa Federacji Roberta Składowskiego. Sama kandydatura jest ogromnym wyróżnieniem świadczącym o niezwykłym wkładzie Wójta w rozwój i promocję polskiego samorządu, zaś jej przyznanie jest świadectwem nieustającego zaangażowania Wójta, innowacyjności oraz wyjątkowego wkładu w budowanie silnej, zrównoważonej przyszłości regionu. Dla nas, jako mieszkańców Gminy, jest to potwierdzenie, iż działania Wójta są kluczowym elementem kształtowania pozytywnego wizerunku i promocji najlepszych praktyk w obszarze samorządności w Polsce.

Niestety z racji natłoku obowiązków Wójt nie może uczestniczyć w oficjalnej uroczystości: III Polish Business Forum - Samorządy Inspirują Przedsiębiorczość oraz Wielkiej Gali Polskiego Samorządu 2024, które odbędą się 22 marca 2024 r. w Zajeździe Lwowskim w Klwowie.

Serdecznie gratulujemy Wójtowi Gminy Iława Krzysztofowi Harmacińskiemu oraz dziękujemy za wszystkie działania podejmowane na korzyść Gminy.