Data publikacji: 2024-04-08, 21:02

Gala „Osobowości i Sukcesy”

Gala „Osobowości i Sukcesy”

8 kwietnia 2024 r. w Warszawie odbyła się jubileuszowa Gala „Osobowości i Sukcesy” w trakcie której Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński został nagrodzony statuetką „Osobowość Samorządu Roku 2024”. Jest to nagroda, której laureatami byli m.in.: prof. Henryk Skarżyński, prof. Michał Kleiber, prof. Mirosław Ząbek, Jolanta Kwaśniewska, Lech Wałęsa, Iga Świątek, Andrzej Kraśnicki, Ewa Minge, Andrzej Grabowski, Julia Wieniawa, Alicja Węgorzewska, Beata Drzazga, Beata Kozidrak, Cezary Pazura, Ewa Błaszczyk, Piotr Fronczewski, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Iwona Pavlović, Katarzyna Bonda, Sobiesław Zasada, Szymon Marciniak, Leszek Możdżer czy Izabela Janachowska. Z kolei w tym roku wśród laureatów wyróżnić można osobistości takie jak: Jolanta Kwaśniewska, gen. Mieczysław Bieniek, Ewa Błaszczyk, Andrzej Pągowski, Magdalena Zawadzka oraz Krzesimir Dębski.

Kapitułą decydującą o wyborze laureatów są przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy”, a także wybitne Osobowości nagrodzone w poprzednich latach.

Jubileuszowa Gala jest tym bardziej wyjątkowa, ponieważ zaproszeni zostali dotychczasowi wybitni laureaci z ostatnich piętnastu lat. Wśród gości można było również spotkać m.in.: Alicję Węgorzewską, Roberta Korzeniowskiego czy też prof. Michała Kleibera.