Data publikacji: 2024-04-12, 0:00

IV tura konkursów

Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński ogłasza kolejną turę konkursów:

• Kultura , sztuka ,ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego -organizacja jarmarku ludowego.
  • Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Warsztaty artystyczne .
  • Działalność na rzecz dzieci i młodzieży w tym wypoczynek dzieci i młodzieży. Organizacja rajdu dla harcerzy i miłośników turystyki.
  • Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym.- spotkanie integracyjne.
  • Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych  – organizacja festynu.
  • Działania na rzecz osób niepełnosprawnych – zorganizowanie imprezy kulturalno-rekreacyjnej.
  • Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa   narodowego - organizacja biesiady historycznej.
  • Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych – organizacja pikniku żeglarskiego.

Załączniki:

1. IV tura konkursów.docx