Stradomno. Miejsko-Gminne obchody Dnia Strażaka

W minioną sobotę, 15 maja w Stradomnie odbyły się Miejsko-Gminne obchody Dnia Strażaka. Uroczystość była połączona z jubileuszem 60. lecia lokalnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Obchody zostały zorganizowane z okazji obchodzonego 4 maja Międzynarodowego Dnia Strażaka.

Autor: Robert Jankowski , 2022-05-14, 0:00

VIII Gminny Wielkanocny Kiermasz Charytatywny - podsumowanie

Szanowni Państwo, kolejny raz Wasze zaangażowanie w organizację VIII Gminnego Wielkanocnego Kiermaszu Charytatywnego przerosło nasze oczekiwanie. W akcje włączyły się szkoły podstawowe z terenu gminy Iława.

Autor: Robert Jankowski , 2022-05-10, 0:00

Dzień Strażaka - Stradomno

Serdecznie zapraszamy na Miejsko- Gminne obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 14 maja o godz. 14.00 w Stradomnie.

Autor: Robert Jankowski , 2022-05-09, 0:00

Narodowy Dzień Zwycięstwa

8 maja obchodziliśmy Narodowy Dzień Zwycięstwa. Obchody, podobnie jak ubiegłoroczne, miały skromniejszy, minimalistyczny charakter. Organizatorem i gospodarzem uroczystości był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Autor: Robert Jankowski , 2022-05-08, 0:00

Ogłoszenie - Otwarty konkurs ofert na rok 2022

WÓJT GMINY IŁAWA działając zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (jednolity tekst : Dz. U. z 2020 r. poz.1057 z późn. zm.) informuje o ogłoszeniu otwartego konkursu ofert na rok 2022 w celu realizacji zadania realizowanego w trybie w/w Ustawy

Autor: Robert Jankowski , 2022-05-05, 0:00

Sukces zespołu "Dzieci Ziemi Iławskiej"

W dniu 1 maja br., nasz zespół „Dzieci Ziemi Iławskiej” wziął udział w finałowych przesłuchaniach regionalnych konkursu „Jawor – u źródeł kultury”, który odbył się w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku. Organizatorem kolejnej , trzeciej edycji było Radio Olsztyn.

Autor: Robert Jankowski , 2022-05-05, 0:00

4 Maja Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka wszystkim Druhnom i Druhom życzymy stałej opieki Waszego patrona – św. Floriana, wielu osiągnięć w życiu zawodowym i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Życzymy również zapału i pasji do służby w ochronie życia i mienia ludzkiego oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Autor: Robert Jankowski , 2022-05-04, 0:00

IX Regaty o Puchar Wójta Gminy Iława

W sobotę, 30 kwietnia w Siemianach odbyły się już po raz dziewiąty Regaty o Puchar Wójta Gminy Iława inaugurujące rozpoczęcie sezonu żeglarskiego na Jezioraku. Regaty są jednocześnie I eliminacjami do Żeglarskiego Pucharu Jezioraka 2022.

Autor: Robert Jankowski , 2022-04-30, 0:00

Wójt Gminy Iława uhonorowany

W czwartek, 28 kwietnia br. zostały przyznane Laury „Najlepszym z Najlepszych”. Wyróżnienia są przyznawane przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego już od 19. lat. Laury „Najlepszym z Najlepszych” stworzono z myślą, by uhonorować tych spośród nas - mieszkańców Warmii i Mazur - którzy osiągają sukcesy na arenie ogólnopolskiej i szerszej, europejskiej i światowej. Konkurs jest organizowany przez marszałka województwa i udział w nim jest bezpłatny.

Autor: Robert Jankowski , 2022-04-29, 0:00

Wyniki II tury konkursów Wójta