HomeDla mieszkańcaAktualności10 rodzin otrzymało „Wyprawki dla Malucha”

10 rodzin otrzymało „Wyprawki dla Malucha”

Dzisiaj, 22 lutego 2019 roku po raz kolejny wręczone zostały „Wyprawki dla malucha”. Wyprawka jest pomocą rzeczową, którą otrzymują mieszkańcy naszej gminy z tytułu urodzenia dziecka. W jej skład wchodzą m.in. pampersy, pieluszki, kocyk, ręcznik oraz zabawka edukacyjna.

Pomysłodawcą „Wyprawki dla Malucha” był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie trzeba być mieszkańcem Gminy Iława oraz złożyć wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.
W tym miesiącu wyprawki otrzymało 10 rodzin: Eweliny i Pawła Bodnar, Mai i Sławomira Felczak, Agnieszki i Daniela Kosińskich, Sylwii Laskowskiej i Tomasza Kastrau, Aleksandry Marciniak i Tomasza Kowalskiego, Karoliny Romanowskiej i Dominika Wrzesińskiego, Marty Rólkiewicz i Przemysława Bulińskiego, Michaliny i Jarosława Słomiany, Joanny i Sławomira Stawickich oraz Lidii Tyburskiej i Arkadiusza Abendrota.
Serdecznie gratulujemy!