HomeDla mieszkańcaAktualności2 EDYCJA NOCNEJ SIATKÓWKI ZA NAMI

2 EDYCJA NOCNEJ SIATKÓWKI ZA NAMI

W minioną sobotę, 1 lutego w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu odbyła się druga edycja Nocnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Iława. W nocnych zmaganiach udział wzięło 8 zespołów. Organizatorem turnieju był Jarosław Musiał, a wspierali go sędziowie: Rita Bobko i Piotr Gaszczyński.

Turniej jak na amatorów stał na bardzo wysokim poziomie. Zwycięzcą została drużyna „Impact” z Żuromina, drugie miejsce zajęła drużyna „Olimpia” z Kisielic, zaś trzecim miejscem musiały się zadowolić „Czarne Pantery” z Działdowa.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy okolicznościowe puchary.

Opracował: Robert Jankowski, UG Iława

Zdjęcia: Piotr Buchalski