HomeDla mieszkańcaAktualności70-lecie SP Gałdowo – ZAPRASZAMY

70-lecie SP Gałdowo – ZAPRASZAMY

70 LAT MINĘŁO

Dyrekcja, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Dobrzańskiego “Hubala” w Gałdowie zapraszają do włączenia się w obchody jubileuszu 70-lecia tej placówki. Ich kulminacja przypadnie na piątek, 28 września. Tego dnia byli i obecni pracownicy, aktualni uczniowie i absolwenci oraz przyjaciele szkoły i goście spotkają się w Gałdowie, by wspólnie uczcić rocznicę.

Historię każdej szkoły tworzą przede wszystkim pracujący w niej ludzie: dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie, ale także pani sekretarka, kucharka czy woźna. Wszyscy ci ludzie decydują, że każdy dzień spędzony tutaj jest inny i niepowtarzalny. Różne wrażenia, przeżycia, opinie o wspólnie spędzonych chwilach powodują, że trudno opisać 70 lat istnienia placówki, przez którą przewinęły się setki absolwentów,dziesiątki nauczycieli, kilku dyrektorów. Każdy zachował jednak rzecz najcenniejszą; wspomnienia o nauczycielach i wychowawcach, koleżankach i kolegach, wspólnych chwilach, tych dobrych, i tych złych. Dlatego też serdecznie zapraszamy 28 września  2018 r. na uroczyste obchody Jubileuszu 70-lecia istnienia Szkoły Podstawowej w Gałdowie.

W programie:

Część I

13:00-   Msza św. w kościele pw. Św. Wojciecha w Gałdowie

14:00- Obchody Jubileuszu:

Akademia

Prezentacja pt. ,, Historia szkoły w kadrach”

Złożenie Kapsuły Czasu

Uroczyste posadzenie drzewka upamiętniające 70-lecie szkoły i 100 lecie odzyskania niepodległości        przez       Polskę

Zwiedzanie szkoły -wspominki

Część II

17:00 – Bal absolwentów ( formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie szkoły w zakładce jubileusz     www.sspgaldowo.pl

KONTAKT TEL. 603030531, 896403359