a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościDobre zarządzanie kluczem do sukcesu

Dobre zarządzanie kluczem do sukcesu

Dobre zarządzanie kluczem do sukcesu

Już po raz trzeci redakcja Magazynu Gospodarczego FAKTY wręczała statuetki „Firma Dobrze Zarządzana” dla najlepszych podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. Uroczysta gala miała miejsce 14 czerwca w stylowych wnętrzach Teatru Sabat w Warszawie.

Od ponad 15 lat wydawca Magazynu Gospodarczego FAKTY, Wydawnictwo Maxmedia, realizuje projekty promocyjne, współpracując z Krajową Izbą Gospodarczą, Business Centre Club, Kancelarią Prezydenta RP, największymi organizacjami branżowymi i izbami gospodarczymi w kraju. Jednym z takich projektów jest konkurs Firma Dobrze Zarządzana, który corocznie odbywa się od 2015 roku. Ma on na celu uhonorowanie organizacji i ich właścicieli, menadżerów czy włodarzy, którzy efektywnie i ambitnie radzą sobie w swoich dziedzinach.

W tej edycji do programu zostało nominowanych ponad 200 podmiotów, do grona laureatów wyłoniono łącznie 26 firm, spółdzielni i samorządów. Laureaci zostali podzieleni na siedem kategorii tematycznych: budownictwo i nieruchomości, spółdzielnie, technologie, produkcja i handel, usługi i dobra luksusowe, rolnictwo i samorządy. Przekazanie statuetek odbyło się w słoneczne czwartkowe popołudnie 14 czerwca.

Gminę Iława na Gali reprezentował Wójt Gminy Krzysztof Harmaciński, który otrzymał statuetkę w kategorii Samorząd Dobrze Zarządzany.

Statuetki wręczali redaktor naczelny Magazynu Gospodarczego FAKTY Mariusz Gryżewski oraz Jadwiga Szermach, prezes Polisy-Życie Ubezpieczenia, głównego partnera gali i pierwszego w historii konkursu laureata konkursu Firma Dobrze Zarządzana.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.