a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościDruhowie z OSP z Gminy Iława odebrali nowy sprzęt

Druhowie z OSP z Gminy Iława odebrali nowy sprzęt

Druhowie z OSP z Gminy Iława odebrali nowy sprzęt

Ponad   116 tysięcy złotych kosztował sprzęt, który trafił dzisiaj do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z terenu Gminy Iława. Uzupełnienie wyposażenia było możliwe dzięki wsparciu Komendy Głównej PSP, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz pomocy finansowej Gminy Iława.

Węże strażackie, elementy umundurowania i sprzęt ochrony osobistej, prądownice, radiostacje, narzędzia ratownicze, detektor prądu, sygnalizator ruchu i piła spalinowa – to sprzęt, jaki udało się zakupić dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Iława.

Zakup o łącznej wartości 116 tysięcy złotych sfinansowano ze środków Komendy Głównej PSP oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (80 tys. zł) oraz dzięki wsparciu samorządu gminy Iława, który przekazał 36 tys. zł. Z pomocy skorzystało 11 z 13 lokalnych jednostek.

W przekazaniu sprzętu, które miało miejsce dzisiaj w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Iławie, udział wzięli komendant Maciej Jasiński, wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz przedstawiciele jednostek OSP, na wyposażenie których trafi nowy sprzęt.

Przekazanie sprzętu dla OSP 2016_0018 Przekazanie sprzętu dla OSP 2016_0014 Przekazanie sprzętu dla OSP 2016_0012 Przekazanie sprzętu dla OSP 2016_0022

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.