a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościIII FIESTA BALONOWA JUŻ ZA NAMI – WYNIKI

III FIESTA BALONOWA JUŻ ZA NAMI – WYNIKI

III FIESTA BALONOWA JUŻ ZA NAMI – WYNIKI

W miniony weekend w gminie Iława odbyła się III Fiesta Balonowa pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Iława. Organizatorami wydarzenia byli:  Kaletka – Ośrodek Wypoczynkowy oraz Balonowa Strona Nieba. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński objął imprezę Honorowym Patronatem. W tegorocznej edycji zawodów wzięło udział aż 12 załóg.

Fiesta rozpoczęła się w piątek przelotem nad Iławą, podczas którego odbyła się konkurencja rzutów na krzyż. Kolejne loty odbyły się w sobotę. Na niedzielny lot z powodu silnego wiatru zdecydowała się tylko jedna załoga.

W sobotę wieczorem, w Kaletce odbyło się uroczyste podsumowanie III Fiesty Balonowej, podczas którego poznaliśmy zwycięzców tegorocznej Fiesty. Zostali nimi: Lech Kołtun (I miejsce), Krzysztof Rękas (II miejsce) oraz Karolina Wilk (III miejsce). Okolicznościowe statuetki oraz nagrody wręczył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Tekst i zdjęcia: Robert Jankowski, UG Iława

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.