a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGMINA IŁAWA PRZEKAŻE MASECZKI OCHRONNE SWOIM MIESZKAŃCOM

GMINA IŁAWA PRZEKAŻE MASECZKI OCHRONNE SWOIM MIESZKAŃCOM

GMINA IŁAWA PRZEKAŻE MASECZKI OCHRONNE SWOIM MIESZKAŃCOM

Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński informuje, że od dnia 21 października 2020 r. gmina Iława będzie NIEODPŁATNIE przekazywać swoim mieszkańcom maseczki ochronne. Będzie je można odbierać u sołtysa w swoim sołectwie z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Jest to kolejna akcja przekazania maseczek przez gminę, o czym informowaliśmy wcześniej. LINK, LINK.

Zdajemy sobie sprawę, że przekazana ilość nie pokrywa w całości potrzeb naszych mieszkańców – mówi Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Do skorzystania z maseczek zachęcamy w pierwszej kolejności osoby najbardziej potrzebujące – dodaje wójt.

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.