a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGmina Iława z grantem od marszałka

Gmina Iława z grantem od marszałka

Gmina Iława z grantem od marszałka

W dniu dzisiejszym (26 września) Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński wraz z Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawem Markiem Brzezinem podpisał umowę na “Mały grant na infrastrukturę sportową w województwie warmińsko-mazurskim w 2019 roku”.

W ramach zadania zostanie naprawiona część nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej w Ząbrowie, cała nawierzchnia zostanie umyta i zostanie wykonany nowy natrysk,  nowe linie boiska i  nowe tablice do koszykówki wraz z obręczami.

Termin ukończenia remontu zaplanowano na 30 września br.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.