a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościGMINA IŁAWA Z TYTUŁEM „PIŁKARSKI SAMORZĄD ROKU”

GMINA IŁAWA Z TYTUŁEM „PIŁKARSKI SAMORZĄD ROKU”

GMINA IŁAWA Z TYTUŁEM „PIŁKARSKI SAMORZĄD ROKU”

W piątek 13 grudnia 2019 roku, w Mrągowie odbyła się Piłkarska Gala Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, połączona ze spotkaniem wigilijnym przedstawicieli środowiska piłkarskiego naszego województwa.

Podobnie jak rok temu ideą Piłkarskiej Gali WMZPN było wybranie tych, którzy zasłużyli na wyróżnienie. Podczas Gali odbyło się także oficjalne wręczanie certyfikatów z Programu Certyfikacji PZPN. Gmina Iława otrzymała nagrodę w kategorii „Piłkarski samorząd roku”. Okolicznościową statuetkę odebrał wójt Harmaciński.

Na ogólną ocenę składała się suma punktów, które przyznali: fani (głosowanie na Facebooku), kluby oraz Kapituła (Zarząd WMZPN, Komisja Rewizyjna WMZPN, Delegaci WMZPN na Zjazd PZPN oraz Pracownicy WMZPN).

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.