a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościKOLEJNA UDANA AKCJA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA

KOLEJNA UDANA AKCJA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA

KOLEJNA UDANA AKCJA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA

W świetlicy w Nowej Wsi polała się krew!

Już po raz trzeci została zorganizowana Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Placówka Wsparcia Dziennego Gminy Iława wraz z HDK Krwiofile, 24 czerwca 2021r., zaprosiła krwiodawców do Świetlicy w Nowej Wsi. Pojawiło się 50 osób, 40 spośród nich zostało zakwalifikowanych i mogło podzielić się jednym z najcenniejszych darów, jakim jest krew.
W sumie udało się zebrać 18 litrów krwi. Każda osoba wyszła z prezentem przygotowanym przez organizatorów. W ręce krwiodawców trafiły między innymi zegar Gminy Iława, gadżety gminne, wejściówki na basen, sesja fotograficzna oraz przegląd samochodowy w Auto Sadek w Wikielcu. Frekwencja podczas akcji utwierdziła nas, że warto organizować tego typu akcje i pomagać innym. Za rok, w czerwcu widzimy się ponownie.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.