a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościLZS OSA ZĄBROWO MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

LZS OSA ZĄBROWO MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

LZS OSA ZĄBROWO MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

W  Hali Sportowej  OCSIR  w Ostródzie   w dniu 20-05-2017. r  rozegrano Turniej Finałowy Mistrzostw Województwa WMZ LZS 2017 w piłce siatkowej kobiet.

Siatkarki LZS  Osa Ząbrowo  zdobyły tytuł mistrza województwa w piłce siatkowej. Sukces tym większy, że udało się siatkarkom z Ząbrowa obronić tytuł z poprzedniego roku. Spotkania turnieju finałowego były bardzo zacięte i stały na dobrym poziomie.

Podopieczne Krzysztofa Zielińskiego  dotarły do finału po wygraniu grupy półfinałowej  również w Ostródzie  przed tygodniem. Skład finalistek uzupełniły zespoły MLKS Foto Ola Ostróda, LO Węgorzewo  oraz  ULKS Derby  Biała Piska

Grano systemem pucharowym zgodnie  z Komunikatem WMZ LZS w Olsztynie dotyczącego spotkań finałowych.

Najlepszą  siatkarką finałów  została wybrana Natalia Mejka (LZS Osa Ząbrowo).

Drużyny startujące w Finale otrzymały puchary,  dyplomy  za miejsca 1-4 i medale za miejsca 1- 3. Puchary, medale i statuetkę  ufundowało WMZ LZS w Olsztynie.

Skład LZS Osa Ząbrowo w turnieju finalowym:  Natalia Mejka, Kamila Sitnik, Monika Gorzka, Aleksandra Tomaszewska, Anna Grajewska – kapitan , Martyna Białecka. Zuzanna Świętochowska. W zespole z Ząbrowa w spotkaniach półfinałowych wystąpiły także: Aleksandra Bludau i Laura Nowotnik. Trener: Krzysztof Zieliński

Zdjęcie archiwalne

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.