a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościMieszkania socjalne w Mątykach już gotowe

Mieszkania socjalne w Mątykach już gotowe

Mieszkania socjalne w Mątykach już gotowe

We wtorek, 4 grudnia odbyła się uroczystość otwarcia budynku z mieszkaniami socjalnymi w Mątykach. Z rąk Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego najbardziej potrzebujący pomocy mieszkańcy otrzymali klucze do nowych mieszkań.

W ramach ochrony socjalnej będzie tu można zakwaterować 10 rodzin. Wykonawcą inwestycji była firma Turhen. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi prawie 500 mkw., na których zaplanowano lokale dla 10 rodzin. Powstało również 12 miejsc parkingowych, plac manewrowy oraz chodniki.

Wartość inwestycji to 1 mln 340 tysięcy złotych, z czego dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego wyniosło 382 tysiące.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.