a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościNowy Honorowy obywatel Gminy Iława

Nowy Honorowy obywatel Gminy Iława

Nowy Honorowy obywatel Gminy Iława

31 sierpnia, podczas sesji Rady Gminy Iława do zaszczytnego grona Honorowych Obywateli Gminy Iława dołączył Dariusz Sapiński, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Mlekovita. Okolicznościową statuetkę odebrał z rąk Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego. Tytuł Honorowego Obywatela Gminy Iława nadała mu na wniosek wójta Rada Gminy Iława.

Dariusz Sapiński to uznany autorytet branży mleczarskiej, skuteczny strateg i menadżer z wieloletnim doświadczeniem i niezwykła intuicją biznesową. Jest prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań, a przede wszystkim twórcą sukcesu marki Mlekovita. – uzasadnia wójt gminy Iława – Mlekovita to nie tylko produkt ze znanym logo. To także aktywność i zaangażowanie w wiele działań, w tym wspieranie lokalnych inicjatyw i lokalnych społeczności, także w gminie Iława. – podkreśla wójt Harmaciński.

Głos zabrał również sam Dariusz Sapiński, który podziękował za wyróżnienie i pogratulował samorządowi gminy dynamicznego rozwoju.

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.