a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPiknik Integracyjny Placówki Wsparcia Dziennego Gminy Iława

Piknik Integracyjny Placówki Wsparcia Dziennego Gminy Iława

Piknik Integracyjny Placówki Wsparcia Dziennego Gminy Iława

We wtorek 2 października 2018 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym Barbary i Zbigniewa Urzędowskich w Gardzieniu odbył się Piknik Integracyjny dla dzieci i młodzieży Placówki Wsparcia Dziennego Gminy Iława z siedzibą w Iławie. Na spotkanie zostali zaproszeni także rodzice oraz przyjaciele Placówki. Spotkanie otworzyli Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński wraz z Kierowniczą Placówki Wsparcia Dziennego Kamilą Gurowską.

Dla uczestników czekało bardzo wiele atrakcji: zabawa taneczna połączona z karaoke, którą poprowadził Bartosz Kluba, warsztaty malowania na wodzie – turecka sztuka Ebru, które zostały przeprowadzone przez Agencję Artystyczną Invisible Man, warsztaty pierwszej pomocy którą koordynowali Grzegorz Gortatowski wraz z Pauliną Czaplińską, możliwość zapoznania się z pracą policji dzięki uprzejmości rzecznik prasowej iławskiej policji Joanny Kwiatkowskiej ( każde dziecko otrzymało balon oraz odblaski), a także możliwość zapoznania się z pracą straży pożarnej dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej z Ząbrowa. Kiełbaski upieczone na ognisku, hamburgery oraz wszelkie pyszności uatrakcyjniły nasz Piknik.

Spotkanie było bardzo udane, dzieci nie chciały odjeżdżać do szkół. Wsiadając do autobusów myślałby już o kolejnej imprezie integracyjnej.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.