a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPiknik Rodzinny w Tynwałdzie

Piknik Rodzinny w Tynwałdzie

Piknik Rodzinny w Tynwałdzie

W minioną sobotę 24 sierpnia Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie we współpracy z Rada Sołecką Tynwałdu, OSP i KGW Tynwałd zorganizował “Piknik rodzinny”. Rozpoczęcia imprezy dokonała Grażyna Piękos, dyrektor GOK w towarzystwie sołtys Danuty Nowickiej.

W części artystycznej zaprezentowała się Grażyna Piękos z piosenkami polskimi oraz zaproszony gość Jacek “Elvis” Dymek, który przedstawił repertuar Elvisa Presleya, Roya Orbisona, Paula Anki, a także polskich wykonawców.

Instruktorzy GOK przygotowali scenę, garderobę i nagłośnili imprezę. Po części artystycznej przeprowadzili także gry i zabawy dla najmłodszych uczestników pikniku. Na koniec odbyła się tradycyjna zabawa “pod gwiazdami”. Na imprezie pojawił się także wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński i sekretarz Urzędu Gminy Iława Bogusław Wylot z małżonką, a także radna gminna Beata Grzechnik i mieszkańcy sołectwa, oraz goście z Iławy.

Opracował: Robert Jankowski

Zdjęcia: GOK Laseczno

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.