a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościPRZEGLĄD WIEŃCÓW DOŻYNKOWYCH

PRZEGLĄD WIEŃCÓW DOŻYNKOWYCH

PRZEGLĄD WIEŃCÓW DOŻYNKOWYCH

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną związaną ze zwiększonym  zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Dożynki Gminne w Stradomnie zostały odwołane. Podczas Dożynek miał się odbyć konkurs „Na najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy.

Do konkursu zgłosiło 11 sołectw. W związku z odwołaniem Dożynek konkurs również został odwołany. Sołectwa, które zgłosiły się do udziału w konkursie otrzymały pamiątkowe nagrody oraz nagrody za udział.

Sołectwo Gromoty

Sołectwo Gulb

Sołectwo Kałduny

Sołectwo Karaś

Sołectwo Skarszewo

Sołectwo Stradomno

Sołectwo Szałkowo

Sołectwo Szymbark

Sołectwo Tynwałd

Sołectwo Wola Kamieńska

Sołectwo Ząbrowo

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.