a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościREPREZENTACJA URZĘDU GMINY IŁAWA W REGATACH O ZŁOTE WIOSŁO JEZIORAKA

REPREZENTACJA URZĘDU GMINY IŁAWA W REGATACH O ZŁOTE WIOSŁO JEZIORAKA

REPREZENTACJA URZĘDU GMINY IŁAWA W REGATACH O ZŁOTE WIOSŁO JEZIORAKA

W minioną sobotę 3 lipca 2021 r. na akwenie Małego Jezioraka, Drakens Iława zorganizował regaty o Złote Wiosło Jezioraka. Reprezentacja Urzędu Gminy Iława wystawiła swoją drużynę, która popłynęła w kategorii Amator 10.  Uplasowaliśmy się na wysokim 5 miejscu, spośród 9 startujących załóg. Konkurencja była bardzo silna, a atmosfera wspaniała. Zachęcamy wszystkich do spróbowania tego rodzaj sportu, są to ogromne emocję, a przy tym wspaniała zabawa.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.