a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościSTACHURIADA – POEZJA PRZETRWA WSZYSTKO

STACHURIADA – POEZJA PRZETRWA WSZYSTKO

STACHURIADA – POEZJA PRZETRWA WSZYSTKO

1 sierpnia, w siemiańskim amfiteatrze odbyła się Stachuriada. Ze względów bezpieczeństwa liczba widzów była ograniczona. Wydarzenie rozpoczęło się występem zespołu działającego przy GOK Laseczno „Grasz Band”.  Zespół zaprezentował specjalnie przygotowany na ten dzień repertuar z akcentem dla uczczenia 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Po koncercie „Grasz Bandu” odbył się konkurs wiedzy o zespole „Czerwony Tulipan”, który w Siemianach obchodził jubileusz 35-lecia działalności artystycznej. Z tej okazji Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński wręczył zespołowi okolicznościową statuetkę.  Piękną płaskorzeźbę przekazała olsztyńskiej grupie również Dyrektor GOK Grażyna Piękos.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.