HomeDla mieszkańcaAktualnościUMOWY NA UTRZYMANIE DRÓG PODPISANE

UMOWY NA UTRZYMANIE DRÓG PODPISANE

We wtorek, 5 stycznia 2021 r.  Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński podpisał dwie umowy.

Pierwsza dotyczyła bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2021: Część I – „Naprawa, remonty i bieżące utrzymanie dróg gruntowych, żużlowych, tłuczniowych i utwardzonych oraz chodników na terenie Gminy Iława”. Wykonawcą jej będzie firma Roboty Ziemne, Roman Czuczko, która została wyłoniona w drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego.

Druga umowa dotyczyła bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2021: Część II – „Profilowanie dróg gminnych nie utwardzonych oraz zagęszczanie dróg gminnych nie utwardzonych po profilowaniu na terenie Gminy Iława w roku 2021”. Wykonawcą jej będzie firma Usługi Ziemne, Beata Szczepańska, która została wyłoniona w drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego.

Obie umowy obowiązują do końca roku 2021.

Podpisanie umowy z właścicielem firmy Roboty Ziemne Romanem Czuczko

Podpisanie umowy z właścicielką firmy Usługi Ziemne Beatą Szczepańską