a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościWIELKIE SZYCIE MASECZEK W GMINIE IŁAWA

WIELKIE SZYCIE MASECZEK W GMINIE IŁAWA

WIELKIE SZYCIE MASECZEK W GMINIE IŁAWA

Od kwietnia 2020 roku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, w tym Klubu Integracji Społecznej w Ławicach i Klubów Seniora Gminy Iława przystąpili do akcji szycia maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Dzięki tej inicjatywie już część mieszkańców naszej gminy, w tym uczestnicy Klubów Seniora oraz Klubu Seniora+ z Nowej Wsi, pracownicy Ośrodka, Urzędu Gminy zostali wyposażeni w maseczki chroniące przed zarażeniem wirusem COVID-19.

Inicjatywa szycia maseczek będzie kontynuowana dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu w ramach projektu, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP w Elblągu, pn. „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Odbiorcami tego przedsięwzięcia będą osoby szczególnie narażone na zakażenie koronawirusem, czyli seniorzy.

Share With:
No Comments

Leave A Comment