a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościWÓJT WYROŻNIONY PRZEZ MARSZAŁKA

WÓJT WYROŻNIONY PRZEZ MARSZAŁKA

WÓJT WYROŻNIONY PRZEZ MARSZAŁKA

Gmina Iława jest jednym z tych samorządów, które przykładają dużą wagę do rozwoju sportu. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia, które na przestrzeni lat zostały przyznane wójtowi, gminie, oraz licznym działaczom sportowym.
Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński otrzymał prestiżowe wyróżnienie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina za szczególną pracę na rzecz upowszechniania sportu na Warmii i Mazurach. Doceniony został jego całokształt pracy na rzecz rozwoju sportu w Gminie Iława, rozbudowę infrastruktury sportowej oraz sukcesy, jakie odnoszą zawodnicy z terenu naszej gminy.
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.