a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościWręczono wrześniowe „Wyprawki”

Wręczono wrześniowe „Wyprawki”

Wręczono wrześniowe „Wyprawki”

19 września br. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński wraz z Kierownik GOPS Eweliną Tuchalską wręczył tradycyjne „Wyprawki dla Malucha”. W tym miesiącu z  gminnego programu skorzystało aż 15 rodzin.

Wrześniowe wyprawki trafiły do rodzin: Marty i Andrzeja Bieńkowskich, Sylwii i Mateusza Brachów, Anny Chmal i Daniela Nowosielskiego, Ilony i Sławomira Kaczyńskich, Jolanty Kowalewskiej i Dariusza Różańskiego, Karoliny Marczykowskiej i Grzegorza Zielińskiego, Sylwii i Piotra Mazurków, Emilii Niedbalskiej i Falkowskiego Pawła, Katarzyny i Pawła Rosiak, Agnieszki i Marcina Preuss, Karoliny Stachury, Agnieszki i Michała Szymańskich, Maryli Szymańskiej i Tomasza Nawrockiego, Karoliny i Adama Śmigielskich oraz Darii i Pawła Wal.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.