HomeDla mieszkańcaAktualnościWYPRAWKI DLA MALUCHA WRĘCZONE

WYPRAWKI DLA MALUCHA WRĘCZONE

25 maja br. zostały wręczone kolejne “Wyprawki dla Malucha”. Ze względu na panującą pandemię ta edycja gminnego programu miała inny charakter niż poprzednie.

Ze względu na bezpieczeństwo zarówno dzieci i rodziców wyprawki były rozwiezione przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej bezpośrednio do domów rodziców. Wyprawki przekazała, z zachowaniem ośrodków ostrożności, inspektor ds. świadczeń rodzinnych Edyta Brach. Z tej edycji programu skorzystało 11 rodzin.

Pomysłodawcą „Wyprawki dla Malucha” był Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Aby uzyskać świadczenie trzeba być mieszkańcem Gminy Iława oraz złożyć wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Wszystkim rodzicom i ich dzieciom życzymy w tym trudnym czasie dużo zdrowia.