a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualności„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

„Wyprawki dla Malucha” wręczone

Wyprawki zostały wręczone przez pomysłodawcę programu – wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, w poniedziałek 22 stycznia br.  Zostały przyznane rodzinom: Beaty i Jarosława Antoszewskich, Danuty Getka i Piotra Maluchnika, Patrycji Gromady i Szymona Rogalskiego, Patrycji i Roberta Kosińskich, Iwony i Jacka Kowalewskich, Katarzyny Gadaj i Przemysława Kuźniewskiego, Jowity i Andrzeja Laskowskich, Kamili i Łukasza Matuszkiewicz, Marty i Dawida Remus, Olgi i Daniela Sadowskich, Beaty i Mirosława Sosnowskich, Anny i Jacka Wysockich oraz Mileny i Roberta Żurawskich.

Serdecznie gratulujemy!

Rodzicom z terenu gminy Iława, spodziewających się dziecka przypominamy, że aby otrzymać świadczenie należy złożyć stosowny wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.