HomeDla mieszkańcaAktualnościXXVII CHARYTATYWNY KONKURS WIELKANOCNY PN. “WIELKANOCNE INSPIRACJE”

XXVII CHARYTATYWNY KONKURS WIELKANOCNY PN. “WIELKANOCNE INSPIRACJE”

Zapraszamy do licytacji pięknych ozdób wielkanocnych, wykonanych przez uczestników XXVII Charytatywnego Konkursu Wielkanocnego pn. „Wielkanocne Inspiracje” 2021, którego prace zostaną wystawione na naszym profilu facebook’owym w dniach 27.03.2021 – 31.03.2021
Cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację chorego dziecka z terenu Gminy Iława.
Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie.
Zasady kiermaszu on-line
– licytowanie odbywa się bezpośrednio w komentarzach pod zdjęciem licytowanego przedmiotu
– licytację wygrywa osoba, która zaproponowała najwyższą cenę za przedmiot
– kwoty licytacyjne podbijamy o pełne złotówki
– licytacja kończy się w środę, 31.03.2021r. o godz. 24.00 (komentarze licytacyjne dodane po tej godzinie nie będą uwzględniane)
– opłatę za wylicytowany przedmiot należy uiścić w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie, przy odbiorze przedmiotu,
– odbiór przedmiotów w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie, po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru (ze względu na reżim sanitarny) w wiadomości prywatnej lub telefonicznie pod nr tel. 89 648 44 23
– odbiór przedmiotów w dniach 1-2.04.2021r. lub od 6.04.2021r. w godzinach 8:00 – 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie.
Zapraszamy do udziału w licytacji!