a
tel. 89 649 08 00, tel. 89 649 24 18, faks 89 649 48 82, e-mail: gmina@gmina-ilawa.pl .
HomeDla mieszkańcaAktualnościZAJĘCIA DLA DZIECI W KLUBIE INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W ŁAWICACH

ZAJĘCIA DLA DZIECI W KLUBIE INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W ŁAWICACH

ZAJĘCIA DLA DZIECI W KLUBIE INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W ŁAWICACH

Klub Integracji Społecznej w Ławicach zaprasza wszystkie dzieci z Gminy Iława w wieku 8-12 lat na zajęcia, które odbywać się będę w każdy poniedziałek od godziny 16 do godziny 17:30. W programie: zajęcia plastyczne, rękodzieło artystyczne, warsztaty kulinarne, zabawy rozwojowe oraz gry planszowe. Dzieci będą brały udział w pogadankach pedagogicznych oraz w spotkaniach z innymi specjalistami. Planujemy cykl zajęć pt. „Spotkania z ciekawymi ludźmi”, które będą miały na celu poznanie warsztatu pracy osób, pasjonatów, którzy posiadają interesujące hobby, szczególny talent, w efekcie oryginalny pomysł na siebie i swój styl życia.

Prowadzić będziemy również indywidualną pomoc dydaktyczną w nauce pisania i czytania dla dzieci w klasach I-III.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu   

  609-386-544.

 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.