Strona głównaDla mieszkańcaAktualności10-lecie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Woli Kamieńskiej

10-lecie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Woli Kamieńskiej

W sobotnie popołudnie, 18 listopada w świetlicy w Woli Kamieńskiej odbyły się uroczyste obchody X Jubileuszu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Wola Kamieńska. Uroczystość otworzyła prezes stowarzyszenia i sołtys sołectwa Wola Kamieńska Beata Grzechnik. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który podziękował pani prezes za zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz wręczył jej okolicznościową statuetkę i drobny upominek.

Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju sołectwa Woli Kamieńskiej działa bardzo aktywnie i przeprowadziło już wiele projektów. W chwili obecnej powstaje nowe miejsce wypoczynku i rekreacji pn. „Śladami naszych przodków”  dla rowerzystów na szlaku pieszo – rowerowym w Kamieniu Małym.

Obchody przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze. Nie zabrakło oczywiście jubileuszowego tortu.

Z okazji 10-lecia Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju sołectwa Woli Kamieńskiej na ręce pani prezes Beaty Grzechnik składamy serdeczne życzenia powodzenie oraz dalszych sukcesów w swojej działalności na rzecz mieszkańców sołectwa Wola Kamieńska.

Wszystkiego dobrego!

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.