Strona głównaDla mieszkańcaAktualnościIX    MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA  ZRZESZENIA  LZS W STRZELANIU  Z BRONI  PNEUMATYCZNEJ.

Zarząd Gminnego  Zrzeszenia LZS w Iławie uprzejmie informuje, że w dniu 14 października 2018.r (niedziela)  o godz. 11.00 w Sali Sportowej Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Wikielcu rozegrane zostaną:

IX    MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA  ZRZESZENIA  LZS

W STRZELANIU  Z BRONI  PNEUMATYCZNEJ.

W czasie mistrzostw rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie z broni pneumatycznej karabin i pistolet.

W zawodach wezmą udział 3 – osobowe  drużyny strzeleckie z różnych miast województwa  warmińsko – mazurskiego.

Zwycięscy zostaną uhonorowani medalami a drużyny pucharami.

Organizatorzy:  Warmińsko – Mazurskie Zrzeszenie LZS,  Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Wójt Gminy Iława, LOK Iława,  Klub Strzelecki TIG Iława, Gminne Zrzeszenie LZS w Iławie.

ZAPRASZAMY DO WIKIELCA SYMPATYKÓW STRZELECTWA SPORTOWEGO

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.